Czas i koszty dostawy - SuperSporty.pl

Czas i koszty dostawy:

1. Zamówienia wysyłane są w ciągu 24 godzin (codziennie do godziny 12:00) po otrzymaniu wpłaty lub potwierdzeniu zamówienia za pobraniem. Wysyłka następuje z Polski z adresu: ul. Okrężna 10a, 64-100 Leszno. 

2. Całkowity czas realizacji zamówienia wynosi do 3 dni roboczych, przesyłki wysyłamy w dni robocze do godziny 12:00.

3. W przypadku wybrania formy płatności przelewem na rachunek bankowy sklepu, czas realizacji zamówienia przedłuży się o czas w jakim przelane środki zaksięgują się na naszym koncie (zazwyczaj jest to 1-2 dni robocze).

4. W przypadku wybrania opcji mBank RATY, towar wysyłamy po otrzymaniu informacji z mBanku.

5. W przypadku przesyłek zagranicznych, koszt dostawy i czas realizacji zamówienia możemy przybliżyć droga mailową drogą e-mailową.

6. Niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów i sposobu płatności wysyłka na terenie Polski do paczkomatu kosztuje 9,90 zł,do paczkomatu za pobraniem 12,9 zł, przy zakupach powyżej 600 zł jest gratis!!!

Przesyłka kurierska kosztuje 11,99 zł, za pobranie doliczamy 3 zł. Przy zakupach powyżej 1000 zł wysyłka jest gratis bez względu na opcje płatności!!!

7. Przesyłki dostarczane są za pośrednictwem Kuriera DPD, Kuriera InPost i do Paczkomatów InPost.

8. Nadanie przesyłki za pośrednictwem Kuriera InPost lub DPD daje gwarancję otrzymania towaru w ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania, większość jednak dociera do zamawiającego na drugi dzień.

9. Przy składaniu zamówienia prosimy wziąć pod uwagę święta i dni wolne od pracy.

10. Koszt wysyłki na teren Unii Europejskiej oraz do USA i Kanady wynosi 29,99 zł (DHL, GLS, DPD, Poczta Polska), w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt. W grę tutaj wchodzi tylko płatność z góry.

Dodatkowe informacje:

1. Jeśli chcą Państwo maksymalnie skrócić czas dostawy należy:

– zamówienie złożyć do godziny 12.00

– wybrać formę płatności: pobranie lub płatność za pośrednictwem: